Sayfa Başına Dön

Av. Türkan Sezgin & Av Deniz Sezgin Bayraktar
Hukuk ve Danışmanlık

Biz Kimiz?

1989 yılında Antalya’da kurulan Hukuk Büromuz; (Sezgin & Bayraktar Hukuk Bürosu) tecrübesiyle harmanladığı güncel bilgi birikimi ile temsil ettiği müvekkillerin hukuki destek taleplerini doğru ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mesleğimizi Türkiye Barolar Birliği'nce yayınlanan ve meslek etiğini belirleyen kurallara riayet etme bilinciyle yerine getirirken, vekil/müvekkil ilişkisinde önemli yere sahip güven ilkesini gözeterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Mesleğin getirdiği sorumluluk ve olgunlukla en iyi hizmeti verme gayesi içerisindeyiz. Her koşulda gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyerek 34 yıldır müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Orman ve Toprak Hukuku gibi konular başta olmak üzere tüm hukuki ihtiyaçlarınızda Sezgin & Bayraktar Hukuk Bürosu olarak Antalya'da hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz

Av. Türkan Sezgin

Antalya doğumludur. 1974 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1975- 1989 yılları arasında Orman Bölge Müdürlüklerinde kurum avukatlığı yapmıştır. 1989 yılında Hukuk Bürosunu kurarak serbest olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Antalya Avukatı, Avukat Türkan Sezgin
Antalya Avukatı, Avukat Deniz Sezgin Bayraktar

Ekibimiz

Av. Deniz Sezgin Bayraktar

Antalya doğumludur. 2006 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık stajını tamamladığı 2007 yılından bu yana Hukuk Bürosunda Avukatlık mesleğini sürdürmektedir.